خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / پایه آموزش و پرورش برای فعالیت های تربیتی، کودکان هستند

پایه آموزش و پرورش برای فعالیت های تربیتی، کودکان هستند

وزیر آموزش و پرورش گفت: پایه آموزش و پرورش برای فعالیت های تربیتی، کودکان هستند و کودکان کشورمان در مدرسه حاضرند و تابع برنامه مدرسه اند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، وزیر آموزش و پرورش در دیدار اعضای شورای سیاست گذاری و نظارت هفته ملی کودک، حوزه کودک و نوجوان را نشان دهنده اقتدار آموزش و پرورش در بین دستگاه های دولتی و غیردولتی دانست و گفت: بیشترین سهم دستگاه ها جهت تصمیم سازی برای کودکان و همچنین نوجوانان، از آن آموزش و پرورش است.

وی افزود: پایه آموزش و پرورش برای فعالیت های تربیتی، کودکان هستند و کودکان کشورمان در مدرسه حاضرند و تابع برنامه مدرسه اند.

وی در رابطه با اعضای شورای سیاست گذاری گفت: آنها می توانند از افکار و امکانات یکدیگر برای رسیدن به بهترین اهداف برای نسل های آینده ساز کشور بهره ببرند.

وی در این رابطه گسترش مشارکت در فعالیت ها را جرو سیاست های اصلی نهاد آموزش و پرورش در دولت یازدهم برشمرد

شعار هفته ملی کودک امسال با عنوان «لبخند کودک زیباست»، از تاریخ ۱۵ تا ۲۱ مهر ماه، با نقش محوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای کودکان در تمامی نقاط کشور، اجرا خواهد شد.

هفته ملی کودک امسال با شعار دنیا با لبخند کودکان زیباست ، با اجرای برنامه های متنوع و مفرح برای کودکان در سراسر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۱مهرماه با محوریت کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

moallem

اجرای ناقص طرح رتبه بندی معلمان

ندای معلم- معاون سابق برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از مصاحبه ای ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *