خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / وزیر آموزش و پرورش به مجلس احضار گردید

وزیر آموزش و پرورش به مجلس احضار گردید

کارگروه خبری ندای معلم – دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس، توسط کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس احضار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای معلم به نقل از شهدای ایران، جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس، در رابطه با این خبر اظهار داشت که به دنبال ضعف عملکرد وزیر آموزش و پرورش،ایشان برای پاسخ به سوالات بعضی از نمایندگان، به مجلس احضار شده است.
وی علت این احضار را علاوه بر ضعف عملکردی، پاسخگویی به سوالاتی در رابطه ضعف معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، مشکلات موجود در دانشگاه فرهنگیان و حذف نیروی های باارزش موجود در این دانشگاه و عدم پیگیری بودجه آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ عنوان نمود.
وی افزود: نمایندگان مجلس معتقد هستند که دکتر فانی نمی تواند وزارت آموزش و پرورش را اداره کند و با جمع آوری پنجاه امضا، نمایندگان مصمم هستند وزیر آموزش و پرورش را مجددا استیضاح کنند.
این نماینده مجلس در رابطه با طرح رتبه بندی گفت که این طرح دروغ بزرگی است و با اینکه هنوز مقدمات اجرای این طرح فراهم نشده است، وزارت آموزش و پرورش سعی می کند به وسیله این طرح، فرهنگیان سرگرم شوند.

وی در پایان اظهار داشت که قانون خدمات کشوری که پنج سال پیش، باید اجرا می شد، امروز آموزش و پرورش در قالب طرح رتبه بندی اجرایی کرده است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *