خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار دانشگاه فرهنگیان / منع ادامه تحصیل دانشجومعلمان + تصویر بخشنامه

منع ادامه تحصیل دانشجومعلمان + تصویر بخشنامه

ندای معلم- در رابطه با ادامه تحصیل دانشجومعلمان، بخشنامه ای ارسال گردیده است که کار ادامه تحصیل دانشجویان را مشکل می کند.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای معلم، اخیرا بخشنامه ای به پردیس های دانشگاه فرهنگیان(مازندران و مرکزی) ارسال گردیده است که در این بخشنامه، به صورت واضح ذکر شده است که پردیس ها حق دادن گواهی اشتغال به تحصیل به دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را ندارند.

در این بخشنامه اینطور ذکر شده است که دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ابتدا باید سه سال سابقه تدریس را برای ادامه تحصیل داشته باشند.

دکتر مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در آخرین مصاحبه خود راجع به تحصیلات تکمیلی اینطور گفته بود که تنها برای ادامه تحصیل در پردیس های دانشگاه فرهنگیان شرط سابقه تدریس وجود دارد و ادامه تحصیل در سایر موسسات آموزش عالی بر اساس نظر آموزش و پرورش منطقه است.

البته این بخشنامه در رابطه با مصوبه آموزش و پرورش صادر شده است و به عبارتی، دانشگاه فرهنگیان مجری اصلی منع تحصیل و شرط سابقه نمی باشد؛ اما ضروری است که معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان شفاف سازی کند. دانشجویانی که در آزمون تحصیلات تکمیلی شرکت کرده اند و منتظر نتایج این آزمون هستند، با دیدن این بخشنامه کلی سوال برایشان ایجاد شده است و لذا باید به صورت شفاف هم آموزش و پرورش هم دانشگاه فرهنگیان توضیحات لازم را ذکر نماید.

تصویر این بخشنامه در ادامه آمده است:

cfu

درباره ی admin

همچنین ببینید

instructional design

دانلود نمونه طراحی آموزشی بر اساس الگوی انستیتو

طراحی آموزشی با الگوی انستیتو توسعه آموزشی در ادامه مطلب.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *