خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / فانی: خودم را نماینده تمامی تک تک معلمان می دانم

فانی: خودم را نماینده تمامی تک تک معلمان می دانم

کارگروه خبری ندای معلم – علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان خراسان شمالی، از اظهار نظر آزادانه فرهنگیان گفت و آن را نشانه فضای باز سیاسی دولت یازدهم خواند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سال های پیوسته در آموزش و  پرورش حضور داشته است، خود را نماینده تک تک معلمان دانست.

وی در پاسخ سوالی که در رابطه با آزادی معلمان بازداشت شده عنوان شده بود، علت رسانه ای نشدن تلاش های آموزش و پرورش در رابطه با آزادی معلمان را، به مصلحت خود معلمان دانست و از ادامه پیگیری ها خبر داد.

فانی همچنین در بازدید از دانشگاه فرهنگیان، با دانشجو معلمان و اساتید این دانشگاه دیدار داشت. وی در این دیدار سیاست آموزش و پرورش را بومی گزینی دانست و از ادامه جذب دانشجومعلم به همین شکل سخن گفت.

فانی افزود: دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروی انسانی نقش کلیدی دارد و در استخدام آموزش و پرورش و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان، فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند.

در این دیدار، براتعلی حاتمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، نوروزیان معاون سیاسی امنیتی استانداری، ممهندس ثروتی و دکتر جعفری نمایندگان استان دکتر فانی را همراهی نمودند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

یک دیدگاه

  1. با عرض سلام حضور جناب آقای فانی وزیر محترم این جانب آزاره و جانباز وفرهنگی باستحضار میرسانم عمرما دراین دستگاه گذشت قوانین دربیچ و خم اجرای قوانین ایثارگران مانده از جمله دیون مرخصی ذخیره و افزایش ۲۵٪ ماده ۵۱ ووو و وقتی بازنشست شدی قانون و حق و حقوق بر زباله دان رفته بعداز آن با کوله بار فقر و بدهکاری و غیره مردن فرا رسیده ، اما لحضات ایثار و شهادت وخون و زجر و شکنجه ها برثانیه ها گذر میکرد اما اما اما قانون ها ی مالی و اجرای آن دهه بدهه هم زمان برایش کافی نیست تا بکی بانتظار این دولت و آن دولت و این وزیر و آن وزیرباید نشست فقط این سریع العمل را ازیکی مدیر کل هایتان دیدم وقتی بعنوان عرض ادب و احترام سلام بر مدیرکل نمودم هنوز سین سلام تمام نشده که صبر و تحمل داشته باشند سلام کامل شود که سریعا بدون توجه امان نداده وباس میدهند به منشی هایشان خدایا تو گواه بودی و هستی ای امام راحل ای مرهم درد و زخم جانباز و آزادگان کجایی کجایی که ببینی زخم بر زخم نهاده اینم ودر سکوت خفه شده ایم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *