خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / صدور کارت چند منظوره بانک سرمایه برای فرهنگیان سراسر کشور

صدور کارت چند منظوره بانک سرمایه برای فرهنگیان سراسر کشور

ندای معلم – ویسایت جامع فرهنگیان کشور: طبق گفته مدیرعامل بانک سرمایه، این بانک در کنار فعالیت های اقتصادی، رسالت اجتماعی خود را مشارکت در زمینه رشد و توسعه فرهنگ و سلامت جوانان جامعه قرار داده است و بزودی کارت چند منظوره در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد.

بیرانوند اظهار داشت: ورزش چه از نظر حرفه ای و چه غیر حرفه ای موجب تقویت اعتماد به نفس و نشاط جامعه می شود و از نظر مسائل اجتماعی یکی از محورهای اصلی رشد و توسعه هر جامعه ای به شمار می رود.
وی در خصوص تفاهم نامه صورت گرفته میان بانک سرمایه و آموزش و پرورش تصریح کرد: طی روزهای آتی یکی از محصولات خدماتی جدید بانک سرمایه، تحت عنوان تک کارت چند منظوره جهت فرهنگیان عزیز صادر می شود که علاوه بر خدمات متعدد بانکی، صاحبان کارت، عضو باشگاه بزرگ مشتریان سرمایه ایرانیان نیز می شوند.
بیرانوند گفت: فرهنگیان با عضویت در این بخش می توانند از مزایای باشگاه از جمله برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه های عضو بهره مند شوند. همچنین در ادامه همکاری های چند جانبه، ان شاء الله در مرحله بعدی نشاط کارت با همان امکانات و کیفیت تک کارت برای ۱۳ میلیون دانش آموز صادر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا

“امیدوارم تمامی اعضای خانواده آموزش و پرورش به زودی از این مزایا بهره مند بشن و به مرحله عمل هم برسه.”

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *