خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / صدور احکام رتبه بندی ۷۰ درصد از معلمان

صدور احکام رتبه بندی ۷۰ درصد از معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای معلم، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش خبر از صدور احکام رتبه بندی حرفه ای هفتاد درصد از فرهنگیان داد.

بطحایی اظهار داشت طرح رتبه بندی معلمان که شایستگی های حرفه ای معلمان را می آزماید از ۲۲ شهریور ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه برای هفتاد درصد از معلمان احکام رتبه بندی صادر شده، افزود: برای ۲۲۰ هزار نفر از معلمان این احکام صادر نشده است که به تدریج و با اخذ امتیازات مربوطه برای آنان صادر می شود. بخش زیادی از این افراد، مربوط به هنرآموزان فنی حرفه ای و کاردانش است که علت آن عدم آماده بودن سیستم صدور ابلاغ است که این مشکل در چند روز آینده حل خواهد می شود.

همچنین بطحایی در رابطه با معلمانی که به دلیل عدم نیاز آموزش و پرورش دارای کسر ساعت موظف هستند، گفت: این معلمان با رعایت سایر شرایط می توانند مشمول طرح رتبه بندی باشند.

معلمان که دارای کسر ساعات موظفی هستند و آمادگی همکاری در سایر مناطق و همکاری را دارند و آموزش و پرورش به دلیل عدم نیاز نتوانسته است کسری آن ها را پر کند، می توانند از طرح رتبه بندی معلمان برخوردار شوند.

وی همچنین خبر از ارتقای رتبه های حرفه ای مشمولین، توسط مرکز ارزیابی سنجش صلاحیت های حرفه ای معلمان، در سنوات آینده داد که ضوابط تشکیل مراکز ارزیابی و تعیین صلاحیت حرفه ای معلمان توسط آموزش و پرورش ابلاغ خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *