خانه / خدمات آموزشی / مصاحبه و گزینش / سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

آشنایی با مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان ویژه داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۵ در ادامه مطلب.با سلام.

همانطور که اطلاع دارید قرار بود نتایج دوبرابر ظرفیت کنکور سراسری شامل علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، امروز اعلام شود. در این مرحله دوستانی که اسم آنها اعلام می شود، باید طبق اطلاعیه سازمان سنجش، به محلی که مقرر کرده اند برای مصاحبه مراجعه کنند.

لذا نمره مصاحبه و گزینش در قبولیداوطلبان در دانشگاه فرهنگیان موثر است و بعد از رتبه، نمره خوب در مصاحبه تربیت معلم مهم است.

لذا از آنجا که مصاحبه آموزش و پرورش برای قبولی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان، اهمیت به سزایی دارد، در این پست قصد داریم پکیج جامعی را برای آشنایی با مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان معرفی کنیم که در پست های دیگر نیز این پکیج معرفی شده است.

این پکیج شامل فایل های آموزشی در ارتباط با مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان، سوالات مهم در مصاحبه معلمی، دستور العمل مصاحبه(ّبخشنامه ارسالی به پردیس ها در چند سال گذشته) و دو فایل آموزشی دیگر در ارتباط با مصاحبه موفق است.

لذا داوطلبان برای آشنایی با سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و در نتیجه موفقیت در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، می توانند این پکیج را از این پست دانلود نمایند.

برای دانلود پکیج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۵ و استخدامی آموزش و پرورش و سوالات آن، بر روی متن زیر کلیک نمایید:

قیمت: ۲۸۰۰تومان

(توجه: این پکیج در سایت های دیگر موجود نیست و قیمت این پکیج نسبت به سایت های دیگر بسیار ارزان می باشد.)

راهنمایی: جهت راحتی دوستان، در ادامه مراحل پرداخت و دانلود پکیج مصاحبه به صورت فایل تصویری قرار داده شده است.

Untitled

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *