خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کارگروه خبری ندای معلم – باتوجه به سوالات دوستان در رابطه با آخرین خبر از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش پرورش، باتوجه به اعلام سازمان سنجش و مقامات دانشگاه فرهنگیان، نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان مهرماه اعلام می شود.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شامل اعلام سه برابر ظرفیت، جهت معرفی به مصاحبه است. از بین این افراد، بعد از مصاحبه و باتوجه به فرآیند مصاحبه و گزینش و نمره آزمون در نهایت، تا پایان آبان ماه تعدادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شوند.

بعد از اعلام نهایی قبول شدگان در پایان آبان ماه،این افراد تحت دوره های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان قرار می گیرند و بعد از یک سال، در صورت قبولی در این دوره ها، به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.

بنابراین نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دو مرحله اعلام می شود.

در مرحله اول، نتایج اولیه سه برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه، اعلام می شود.

در مرحله دوم، بعد از مصاحبه معرفی شدگان و نمره مصاحبه و همچنین با توجه به نمره آزمون استخدامی، نفرات نهایی بعد از مدتی اعلام خواهد شد.

بنابراین مصاحبه و گزینش یکی از مهمترین مراحل قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شود.

در این سایت، با توجه به ترجبیات اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، فایلی جهت کسانی که در آینده به مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دعوت می شوند، آماده شده است.

در این پکیج که در سایت های دیگر یافت نمی شود، تجربیات مصاحبه قبول شوندگان دانشگاه فرهنگیان و همچنین تجربیات اساتید، سوالات احکام و آَشنایی با فرآیند مصاحبه و گزینش قرار داده شده است و از این نظر پکیجی کامل جهت آشنایی با مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش محسوب می شود.

همچنین دستورالعمل مصاحبه که چند سال قبل به پردیس های دانشگاه فرهنگیان ارسال شده بود، در این پکیج گنجانده شده است. سوالات احکام، سوالات عقیدتی سیاسی و سوالات مصاحبه اختصاصی آموزش و پرورش از دیگر موارد پکیج مذکور است.

برای دانلود این پکیج ابتدا، با کلیک روی تصویر زیر(پرداخت انلاین…) مبلغ ۳۵۰۰ تومان به طور آنلاین از درگاه بانکی پرداخت می کنید و سپس لینک پکیج برای دانلود، به صورت انلاین برای شما نمایش داده می شود و همچنین لینک دانلود پکیج به ایمیل وارد شده شما نیز ارسال می شود.

برای شروع دانلود روی تصویر زیر(پرداخت آنلاین…) کلیک کنید:

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...