خانه / آزمون استخدامی آموزش و پرورش / دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دریافت کارت شرکت در جلسه و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ندای معلم – سایت جامع فرهنگیان:

طبق گفته حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش، آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴، در صبح روز جمعه ۲۷ شهریور  ساعت ۸:۳۰ در ۶۳ شهرستان برگزار خواهد شد که داوطلبان باید قبل از ساعت هشت حضور داشته باشند زیرا در ساعت هشت درب محل جلسه آزمون بسته خواهد شد…

اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص در روی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و ضروری است داوطلبان برای اطلاع از آخرین اخبار زمان آزمون و مکان و مواد لازم  و دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون، به این سایت مراجعه کنند.

ضمنا از روز سه شه شنبه ۲۴ شهریور، کارت آزمون بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد که داوطلبان باید در تاریخ مشخص شده کارت خود را با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، دریافت کنند و پرینت آن را به همراه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، در حوزه محل برگزاری امتحان ، به همراه داشته باشند.

نکته: به زودی سوالات عمومی و تخصصی آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش در دوره های قبل، به همراه پاسخ بر روی سایت ندای معلم، برای دانلود قرار خواهد گرفت.

همچنین برای دیدن پکیج آشنایی با سوالات مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش و دانلود آن به اولین پست این سایت در صفحه اصلی مراجعه کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *