خانه / خدمات آموزشی / مصاحبه و گزینش / دانلود سوالات مصاحبه و گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود سوالات مصاحبه و گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۳۹۵

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

همانطور که اطلاع دارید؛ نتایج چند برابر ظرفیت داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان (کنکور سراسری ۱۳۹۵) اعلام شده است و در این مرحله، علاقه مندان به معلمی، باید از فیلتر مصاحبه و گزینش عبور کنند و برای موفقیت در مصاحبه و گزینش دانشگاه فرهنگیان باید با مراحل و سوالات مصاحبه و گزینش آشنا شوند.

از طرفی دیگر، همانطور که اطلاع دارید آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شده و در مرحله بعد، نتایج دو یا سه برابر ظرفیت(معرفی به انجام مصاحبه) اعلام میشه.در این مرحله داوطلبان، تحت فرآیند گزینش قرار می گیرند و به مصاحبه دعوت می شوند. لذا این مرحله یکی از مهمترین مراحلی است که داوطلبان باید با موفقیت از آن عبور کنند.

لذا بر آن شدیم برای داوطلبان عزیز که قرار است از طریق کنکور سراسری ۱۳۹۵ به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شوند،(و یا آزمون استخدامی آموزش و پرورش را گذرانده)، پکیج کامل مصاحبه و گزینش آموزش  و پرورش را با تجارب خود و همکاران و اساتید طراحی کنیم تا داوطلبان عزیز، علاوه بر آشنایی با سوالات مصاحبه آموزش و پرورش، با فرآیند و مراحل مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش آشنا شوند…

زیرا نمره مصاحبه نمره ای مهم در استخدام آموزش و پرورش تلقی می شود. لذا مصاحبه شانس بزرگ برای قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و ورود به حرفه شریف معلمی محسوب می شود.(مصاحبه معلمی).

پکیج مصاحبه تهیه شده برای معلمان آینده، مجموعه کاملی از مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال گذشته و آزمون های استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شود، که شامل روش ها و فنون مصاحبه و همچنین تجربه های مصاحبه شوندگان سال های قبل هست که آشنایی هر چه بیشتر داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش را با فرآیند مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش و در دانشگاه فرهنگیان آشنا می سازد.( لذا داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان هم می توانند با استفاده از این پکیج، با مصاحبه گزینش و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان هم آشنا شوند.)

در این پکیج علاوه بر سوالات احتمالی مصاحبه، مراحل مربوط به مصاحبه تخصصی و عمومی آموزش و پرورش توضیح داده شده است و سوالات عقیدتی سیاسی و احکام که در مصاحبه ممکن است مطرح شود، مورد بررسی قرار گرفته است.

یکی دیگر از نقات قوت این بسته، تشریح ساز و کار مصاحبه و گزینش(بخشنامه مصاحبه تربیت معلم) است که چند سال قبل به پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان ارسال شده بود.

برای دانلود پکیج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۵ و استخدامی آموزش و پرورش و سوالات آن، بر روی متن زیر کلیک نمایید:

قیمت: ۲۸۰۰تومان

(توجه: این پکیج در سایت های دیگر موجود نیست و قیمت این پکیج نسبت به سایت های دیگر بسیار ارزان می باشد.)

راهنمایی: جهت راحتی دوستان، در ادامه مراحل پرداخت و دانلود پکیج مصاحبه به صورت فایل تصویری قرار داده شده است.

Untitled

درباره ی admin

7 دیدگاه

  1. بازم اشتباه شد به یاهوو بفرستید.ببخشیدا.ممنونم

  2. ببخشید خیلی طول میکشه.؟؟؟؟شرمنده این وقت شب وقتتونو گرفتم.من الان به این ایمیل یاهو سر زدم نبود.

  3. سلام.خیلی ممنون.از پاسخگوییتون.بله به دستم رسید.ایمیل قبلیمبازیابی نمیشد.واقعا مچکرم.

  4. لطف میکنید پکیج رو به ایمیلم بفرستین؟ منتظرم ممنون.

  5. من از طریق کارت بانک تجارت فرستادم و فقط پیام آمده که برداشت شده و به بانک بابت ترانکش مراجعه کردم گفت خدمات اینترنتی ما دسترسی نداریم شما اگر لطف کنید ونگاه کنید ایمیل بنده با شماره تلفن را ثبت کردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *