خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / دانش آموزان ثمره عمر معلمان هستند

دانش آموزان ثمره عمر معلمان هستند

ندای معلم – سایت جامع فرهنگیان:

مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی گفت: معلمان و مدیران، در کنار دانش آموزان موفق ثمره تلاش، محبت، عشق خود را مشاهده می کنند. دانش آموزان ثمره عمر معلمان هستند.

medu

براتعلی حاتمی درجشن تقدیر ازبرترین های کنکور سال ۱۳۹۴ شهرستان جاجرم با بیان اینکه، تلاش هرانسانی نتیجه ای دارد، افزود، دانش آموزان ثمره عمر معلمان هستند.

وی با تقدیر از تمامی کسانی که در شکل گیری موفقیت های دانش آموزان خود سهیم بودند گفت: مجموعه آموزش و پرورش جایگاهی است که می تواند یادامام خمینی(ره) و شهدا را در اذهانمان زنده نگه دارد.

حاتمی خطاب به برترین های کنکور افزود: بدانید هر گاه اراده کنید می توانید نفر اول شوید و اینجا نقطه شروع زندگی شما است و دقت کنید که هیچگاه مغرور نشوید، زیرا که غرور آفت موفقیت است.

وی همچنین ادامه داد: تلاش کنید در دانشگاه به عنوان شاگرد اول فارغ التحصیل شوید و بتوانید جزء دانش آموزان موفق در سطح کشور شوید.

براتعلی حاتمی به برترین های کنکور گفت: دردانشگاه مراقب باشید افراد موفقی در گروه های دیگر هستند که در کنار شما قرار می گیرند پس مغرور نشوید و اراده کنید که با پشتکار،تلاش واستفاده ازاوقات فراغت می توانید موفق تر شوید.

براتعلی حاتمی خطاب به مدیران مدارس افزود: نگاه ما در اذهان دانش آموزان باقی است پس با احترام با معلمین برخورد کنید و تلاش کنیم خویشتن را اصلاح کنیم تا خداوند کارهای ما را اصلاح کند و بدانیم که پست ها امانت و وسیله ای برای خدمتگزاری است.

امام جمعه شهرستان جاجرم نیز در خطبه های نماز جمعه، با اظهار امیدواری به اینکه، این دانش آموزان پس از کسب مدارج بالای علمی و تخصص، بتوانند خود را برای خدمت به شهرستان و کشور آماده نمایند، این موفقیت را به دانش آموزان و فرهنگیان و خانواده ها تبریک گفت و این موفقیت را نتیجه تلاش دانش آموزان و همکاری اولیاء خانه و مدرسه دانست.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *