خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / تحلیلی بر یک خبر – عدم احتساب طرح رتبه بندی برای معلمان کم سابقه!

تحلیلی بر یک خبر – عدم احتساب طرح رتبه بندی برای معلمان کم سابقه!

ندای معلم – تحلیلی بر یک خبر:

سایت فرهنگیان نیوز خبر از جدیدترین اطلاعات طرح رتبه بندی معلمان را داد. در جدیدترین جزییات طرح رتبه بندی معلمان، معلمانی با سابقه کمتر از شش سال نمی توانند در طرح رتبه بندی شرکت کنند.

با توجه به این موضوع، چند نکته در این زمینه قابل توجه است:

اول اینکه مدت تحصیل دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که به عنوان سابقه خدمت در دوران بازنشستگی محسوب می شود، برای طرح رتبه بندی معلمان نیز، سابقه محسوب می شود و برای مثال دانشجویی که چهار سال تحصیل می کند، دو سال بعد از فارغ التحصیلی مشمول این طرح می شود؟

دوم اینکه اگر غیر از این باشد و مدت تحصیل دانشجویان،حداقل ملاک سابقه برای طرح رتبه تلقی نگردد، بر چه مبنایی معلمان با کمتر از شش سال سابقه نمی توانند مشمول این طرح باشند؟مگر غیر از این است که زمینه رشد علمی را باید از همان اول کار فراهم کرد و از همان ابتدا زمینه تحرک علمی و پژوهشی و فرهنگی معلمان ایجاد گردد؟

سوم اینکه اگر هم فرض را بر این بگیریم که لازم است که یک مدت بگذرد تا معلمان بتوانند حداقل امتیاز برای مشمولیت در طرح رتبه بندی را داشته باشند، شش سال مدت خیلی طولانی نیست؟

چهارم اینکه تنها هدف از احتساب شش سال سابقه، کسب امتیاز اولیه برای ورود به طرح است؟

اگر قرار است شش سال سابقه ملاک ورود به طرح رتبه بندی باشد، ضروری است که علت و جزییات و سوالاتی از این دست پاسخ داده شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

moallem

اجرای ناقص طرح رتبه بندی معلمان

ندای معلم- معاون سابق برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از مصاحبه ای ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *