خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار دانشگاه فرهنگیان / بالاخره بخشنامه استخدامی دانشجویان وردی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان صادر شد

بالاخره بخشنامه استخدامی دانشجویان وردی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان صادر شد

کارگروه خبری ندای معلم – با عرض تبریک به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ورودی ۹۳، بخشنامه استخدامی این دانشجویان به ادارات آموزش و پرورش مناطق ارسال شده است.

طبق این بخشنامه ها، ادارات آموزش و پرورش بر طبق دستورالعمل، باید به اخذ آزمایش از دانشجومعلمان(و دیگر مراحل) و استخدام و صدور حکم استخدامی آنها مبادرت بورزند.

همچنین در بخشنامه دیگری که آمده است، باید طبق اسامی که از مرکز منابع و نیروی انسانی آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ارسال شده است و بعد انجام مراحل استخدامی که شامل انجام آزمایشات، گواهی عدم سوپیشینه و… است، ادارات مناطق کد پرسنلی را تعریف کرده و حکم استخدامی نیز صادر گردد.

بنابراین همانطور که در سایت ندای معلم اشاره شده بود، استخدام دانشجومعلمان، ممکن است به تاخیر بینجامد اما بالاخره استخدام خواهند شد و اکنون نیز بخشنامه استخدام دانشجومعلمان ورودی ۹۳ صادر شده است.

بر طبق اخبار رسیده، تاکنون آموزش و پرورش خراسان جنوبی اطلاعیه استخدام و انجام مراحل استخدامی ورودی ۹۳ دانشجویان بومی این استان را داده است و من بعد تمامی مناطق فرخوانی را برای استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان صادر خواهند کرد.

در ادامه، تصاویری از بخشنامه های مختص استخدام ورودی های ۹۳ دانشگاه فرهنگیان بارگزاری شده است.

bakhshnameh1

bakhshnameh2

bakhshnameh3

bakhshnameh4

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG_0584

نامه سرگشاده یک بازنشسته فرهنگی به رئیس جمهور

یادداشت ارسالی- ندای معلم- سایت جامع فرهنگیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *