خانه / اخبار و اطلاعیه ها / اخبار آموزش و پرورش / ایجاد توازن در حقوق معلمان با اجرای طرح رتبه بندی

ایجاد توازن در حقوق معلمان با اجرای طرح رتبه بندی

ندای معلم – وبسایت جامع فرهنگیان:
اهم نکات صحبت های رمضانعلی صبحانی نماینده شهرستان سبزوار با فرهنگیان این شهرستان: معلمان از اقشار تاثیرگذار در تحولات اجتماعی،سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی کشور هستند، وی افزود : این قشر تلاش گر در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با ایستادگی جانانه در مقابل هر گونه ظلم و جور، کلاس درس را به مدرسه عشق و شور حسینی تبدیل کردند و به عظمت و خون پاک شهدای دانش آموز عزت بخشیدند…

وی اولین و اساسی ترین ویژگی معلم را تزکیه نفس برشمرد ویاد آور شد : برخورداری از روحیه عشق به کار و سوز و گداز در انسان سازی است، اضافه کرد : این عشق به هدایت و ارشاد انسان ها برای معلم کمال مطلوبی است که به همراه آن محیط آموزشی پرشور و با نشاط را بوجود می آورد .

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه در هر کشوری تلقی می شود، اظهار داشت : امروز دولت و مجلس به دنبال رفع دغدغه‌های معلمان در حوزه منزلت شغلی و معیشت است .

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با توجه به مطالبات، رفع بدهی های معلمان را امری ضروری خواند و خاطر نشان کرد : بسیاری از مطالبات معلمان در جلسات مجلس شورای اسلامی پیگیری شده و به دنبال کاهش مشکلات معلمان هستیم.

سبحانی فر با اشاره به رتبه بندی معلمان و افزایش اعتبار آموزش و پرورش یادآور شد : برای رفع مشکلات معیشتی معلمان باید تلاش کنیم و با رتبه بندی حقوق معلمان سعی خواهیم داشت توازن در حقوق و دستمزد این قشر برقرار کنیم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با توجه به ورود طرح خصوصی مدارس به مجلس تصریح کرد : طرح خصوصی‌ سازی آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی ارائه شد و مجلس با این طرح مخالفت کرد و به تصویب نرسید .

منبع: قدس آنلاین

درباره ی admin

همچنین ببینید

chanal

کانال تلگرامی فرهنگیان

کارگروه پژوهش و فناوری ندای معلم- برای عضویت در کانال جامع فرهنگیان کشور به ادامه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *